Piotr Grzanka

specjalista ds. Rozwoju Rynku Produktów Haftowanych

W Fabryce Firanek i Koronek Haft S.A. pracuję od 1981 roku (38 lat). Przez pierwsze     4 lata byłem hafciarzem, przez kolejnych 10 lat pracowałem na wzorcowni hafciarni – przygotowując nośniki (programy) wzorów hafciarskich.

Natomiast od 1996 roku pracuję  nieprzerwanie  w dziale sprzedaży, początkowo jako specjalista ds. sterowania produkcją, a od 4 lat jako specjalista ds. rozwoju rynku produktów haftowanych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na różnych stanowiskach mogę powiedzieć, że „od podszewki” znam produkty haftowane. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertę, w razie jakichkolwiek pytań służę Państwu pomocą i radą. Chciałbym podkreślić, że realizowane przez nas zamówienia odznaczają się wysoką jakością, krótkim terminem wykonania, powtarzalnością w całym okresie współpracy oraz posiadają bardzo atrakcyjne minima. Warto wspomnieć również, że zastrzegamy wzory dla poszczególnych odbiorców.

Kontakt

Telefon :
+48 62 768 68 11

+48 606 135 049

E-mail:
pgrzanka@haft.com.pl

Paulina Radziejewska

specjalista ds. Marketingu

W Fabryce Firanek i Koronek Haft S.A. pracuję od 3 lat. Oprócz działań marketingowych, targowych, spotkań z Klientami współpracuję bezpośrednio przy tworzeniu i opracowywaniu nowych wzorów artykułów haftowanych m.in. lambrekinów, firanek, koronek, tkanin oraz aplikacji, kołnierzyków, serwetek, bieżników i obrusów gipiurowych.

Rynek stale się zmienia i dlatego każdy wzór musi być przemyślany i dopracowany, tak aby dostosować się do gustów i upodobań naszych odbiorców. Cały czas nasz zespół poszerza swoją wiedzę, czerpiemy informację ze szkoleń, targów, czasopism branżowych, tego wszystkiego co nas otacza, staramy się być na bieżąco z panującą modą.

Moja stała współpraca z grafikiem i fotografem, ma na celu przedstawienie naszych produktów w katalogach z jak najlepszej strony, wnętrza zaaranżujemy tak, aby były inspiracją dla naszych Klientów. Praca  przy powstawaniu oraz aktualizowaniu naszej strony internetowej jest doskonałą okazją do tego, aby na bieżąco zapoznawać naszych Klientów z nowościami.

Kontakt

Telefon :
+48 62 768 68 11

+48 728 883 009

E-mail:
pradziejewska@haft.com.pl